Cem Belevi 19 Mayıs coşkusunu Akbatı’da yaşattı

‘2’inci Gençbatı Festivali’ kapsamında Akbatı AVYM misafirleriyle buluşan ünlü şarkıcı Cem Belevi, keyifli söyleşisi ve eğlenceli şarkılarıyla sevenlerine keyifli anlar yaşattı

Cem Belevi 19 Mayıs coşkusunu Akbatı’da yaşattı

Akbatı AVYM, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlediği 2’inci Gençbatı Festivali’nde Cem Belevi’yi ağırladı. Hakkında merak edilenleri sevenleriyle içtenlikle paylaşan Cem Belevi, söyleşi sonunda sergilediği akustik performansıyla da hayranlarıyla arasındaki enerjiyi yükseltti.

 

Misafirlerin yoğun ilgiyle karşıladığı Cem Belevi: “Çok ünlü olmaktansa çok sevilmeyi tercih ediyorum ve bu sevginin kıymetini bilmeye çalışıyorum. İyi ki varsınız.”dedi. Aşk hayatıyla ilgili soruları da yanıtsız bırakmayan genç popçu: “Aşık oluyorum ama doya doya yaşayamıyorum. İlişki emek ve zaman istiyor. İşimin gecesi gündüzü belli değil, devamlı bir aksiyon içinde olduğum için ne kadar âşık olsam da nafile.” dedi.

 

Müzik çalışmaları oldukça yoğun olsa da hayatında sporu ihmal etmediğini belirten Belevi, gençlere de sporu hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olarak konumlandırmalarını tavsiye etti.