Cafe Breno’nun hedefi ilk ikiye girmek

Türkiye’de hazır kahve tüketiminde önemli bir paya sahip olan kahve, krema ve şekerin bir arada sunulduğu ürünlerinin iletişim çalışmalarına başlayan Café Breno, bu ürün grubunda da kategorinin en önemli iki oyuncusundan biri olmayı hedefliyor

Cafe Breno’nun hedefi ilk ikiye girmek

Satış ve dağıtım alanındaki 50 yıllık tecrübesiyle, kendisine ait ilk markası olan, Café Breno ile kahve pazarına iddialı bir giriş yapan Akyürek Pazarlama, bir arada kategorisinde de ilk iki oyuncudan biri olma iddiasına sahip.

Akyürek Pazarlama Genel Müdürü Uğur Özden, “Gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmaları ve tüketici testleri sonrasında, çok özel bir formüle sahip olan bir arada ürünlerini tüketicilerimize sunduk. Kahve çekirdeklerinin kalitesi ve miktarı ile farklılaşan, kahve, krema ve şekerin tam kıvamında birleşimini yansıtan Café Breno 3ü1 arada ile bu pazarda iddialıyız. Gold ve Classico ürünlerimizde olduğu gibi, hazır kahve tüketiminde en önemli paya sahip olan, bir arada pazarında da kategorinin en iyi 2 oyuncusundan biri olmayı hedefliyoruz.” dedi.