Arow’la yeni bir tarz

Tarzınızı yenileyebileceğiniz ya da yeni bir tarz oluşturabileceğiniz çok renkli ayakkabılar, çekici sandaletler, iddialı süpergalar ve platform topuklu spor ayakkabılar Arow genç koleksiyonunda

Arow’la yeni bir tarz

Arow, bu yazın en trend süpergalarını, platform tabanlı spor ayakkabılarını, rengarenk sandaletlerini ve iddialı babetlerini gençlerle buluşturuyor. Genç koleksiyonu ve gençlik konseptli mağazaları ile Arow, şık spor ayakkabıları özgün aksesuarlar, tasarımlarla sunuyor. Renkli tabanlar, bantlar ve rengârenk çizgilerle bezenmiş yaz sezonunun trendy tasarımları Arow’la ayağınıza geliyor.

2014 yaz genç ayakkabı koleksiyonunda rahatlık kadar şıklık da ön planda. Arow yeni sezonda da en genç markaların farklı modellerini bir arada sunuyor. Sportif ayakkabılar olarak hayatımıza giren ve rahatlığı ile modanın vazgeçilmez unsurları arasında yerini alan şık tasarımlar bu yaz da gündemde. Birçok farklı modelin yer aldığı Arow ayakkabının yanısra kemer, çanta, cüzdan gibi farklı ürün çeşitlerini bir arada bulabilirsiniz.