Arow’dan bir ilk

Arow mağazaları, selective markaları Diwo, Masculin ve Hatuny’den ayakkabı alanlara 3 aydan sonra ücretsiz “ayakkabı bakımı” uygulayacak. Arow mağazaları, tüketiciye VIP hizmet sunacak bu uygulamasıyla sektörde bir kez daha bir ilki gerçekleştirmiş oluyor

Arow’dan bir ilk

Arow, Türkiye’de ilk kez yapılacak “ücretsiz ayakkabı bakımı” kapsamında Diwo, Hatuny ve Masculin markalarından ayakkabı alanlara üç ayın sonunda bir SMS mesajı göndererek ayakkabı bakımı için tüketicilerini bilgilendirecek. Arow mağazalarından Diwo, Masculin veya Hatuny markalı ayakkabı alan herkesin ücretsiz olarak faydalanacağı bu uygulamada, SMS mesajını alan tüketiciler en yakın Arow mağazasına giderek ayakkabılarının bakımını yaptırabilecek.

Kısa sürede Türkiye genelinde 63 mağazaya ulaşan Arow mağazacılık, Arow, Diwo, Masculin, Hatuny, M.P., gibi grup markalarının yanı sıra dünya markalarını da satışa sunuyor. Ayakkabı modasında kadınlara yönelik zengin tasarımlarının yanı sıra Arow Man ile erkek modasında oldukça iddialı olan ve Arow Kids ile çocukların ayak gelişimine uygun ayakkabılar tasarlayan Arow, sürekli yenilenen çarpıcı kampanyalarıyla da tüketici dostu marka olarak öne çıkıyor.