Arow’dan bayrama özel çifte kampanya

Ramazan Bayramı için avantajlı kampanya hazırlayan Arow Mağazalarında, iki farklı ve avantajlı kampanya sunuluyor. Arow’da, isteyene üzerinde kampanya etiketi olan erkek, kadın ve çocuk ürünlerinde 19.99 TL’den ayakkabı alma fırsatı başlarken isteyene bir ayakkabı alana bir ayakkabı anında hediye edilecek

Arow’dan bayrama özel çifte kampanya

Tüm ailenin bayram ihtiyaçlarını düşünen Arow’da isteyen ziyaretçiler seçili ürünlerde 19.99 TL’den ayakkabı alıyor isteyen ziyaretçiler “1 Alana 1 Bedava” kampanyasından faydalanıyor. Bilindik Bayram kampanyalarını yıkan Arow Mağazaları; Arow, M.P., Hatuny, ArowMen, Diwo ve Masculin markalarının koleksiyonları ile zengin ayakkabı seçenekleri sunuyor.

ArowMen ile farklı zevklere uygun fiyatlı zengin seçenekler bulunabiliyorken dünya modasının çizgilerini erkek ayakkabılarına yansıtan Diwo ve Masculin’in özel koleksiyonlarına da ulaşılabiliyor. Şık ve çekici tasarımları ile ayakkabı tutkunlarının tercihi olan Hatuny ise; swarovski taşlı, simli, fiyonklu, bantlı frapan tasarımlarıyla bayram gezmelerini tamamlıyor. Arow Kids koleksiyonu ile kız ve erkek çocuklarına birbirinden renkli ve rahat ayakkabılar sunuluyor.

Kaliteyi moda ile buluşturan Arow, tüm ürünlerinde ileri teknoloji ve yüksek kaliteli deri kullanıyor. Düztabandan 17 ponta kadar uzanan onlarca topuk alternatifi de Arow’un sunduğu bir başka zenginlik olarak öne çıkıyor.

Ziyaretçiler, kampanyalardan 5 Ağustos gününe kadar faydalanabilecek. Kampanya süresince kampanyaların sadece birinden faydalanabiliyor. İki kampanya bir arada kullanılamıyor.