Arow Hatay’da gençlere kurumsallaşmayı anlattı

Arow; marka yolculuğunun en önemli unsurlarından biri olarak gördüğü üniversitelerle farklı platformlarda buluşmaya devam ediyor. Gençlere Arow Mağazacılık ve Denge Grup bünyesinde staj, çalışma ve kariyer fırsatları veren Arow, üniversitelerle olan iş birliklerini başarı hikâyelerini üniversite organizasyonlarında paylaşarak sürdürüyor

Arow Hatay’da gençlere kurumsallaşmayı anlattı

Perakende sektörünün iddialı markaları arasında yer alan Arow; marka yolculuğunun en önemli unsurlarından biri olarak gördüğü Üniversiteler ile iş birlikleri yapmaya devam ediyor. “Marka mağazacılık” sloganıyla perakende sektöründe birçok ilke imza atan Arow, tüketiciye kaliteli ve uygun fiyatlı ayakkabı-çanta satmak kadar tüketicinin ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip etmenin ve tüketicilerin duygularını tanıyarak en uygun pazarlama çalışmalarını yapmanın önemine inanıyor. Bu amaçla birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Arow Mağazacılık, çok önem verdiği Üniversitelerle farklı platformlarda buluşmaya devam ediyor.

Arow Mağazacılık ve Denge Grup bünyesinde marka yolculuğunu sürdüren Arow, son olarak Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nde “Aile Şirketlerinin Kurumsallaştırılması” konulu panelde başarı hikâyesiyle yer aldı. Denge Grup ve Arow Mağazacılık Ceo’su Selim Taşkın, bölgenin girişimcileri ve sivil toplum kuruluşlarının dinleyici olarak katıldığı Panelde kurumsallaşma sürecini, yeniden yapılanma sürecinde yaşanan zorlukları ve bu zorluklarla nasıl mücadele ettiklerini anlattı. Panelde “Kurumsallaşan Aile Şirketlerine Başarı Örneği” olarak yer alan Arow Mağazacılık, profesyonel yönetim anlayışının Türkiye’de şirketlerin verimliliğini nasıl değiştirdiğini de rakamlar ve örneklerle paylaştı. Arow’un nasıl bir başarı hikayesi yazdığını anlatan Selim Taşkın, patronların da kurumsallaşarak büyüme için  “benim olsun, küçük olsun” anlayışından vazgeçmeleri gerektiğinin altını çizdi.