Arow, Doğu’daki büyümesini sürdürüyor

“Tek benzeri öteki teki” sloganıyla öne çıkan Arow’un Türkiye’nin doğusuna yatırım atağı devam ediyor. Ayakkabı modasını ileri teknoloji kalite ile buluşturan ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan Arow, Doğu’da 12’inci mağazasını Kars’ta Kazımpaşa Caddesi’nde hizmete açtı. Kadın, erkek, çocuk, genç ayakkabıları ile tüm ihtiyaçlara cevap veren Arow mağazalarında spor seçenekler, çanta, cüzdan gibi aksesuarlarda satışa sunuluyor

Arow, Doğu’daki büyümesini sürdürüyor

Arow Mağazacılık, modayı yakından takip eden ve özgün tasarımlara büyük ilgi gösteren Türkiye’nin doğusuna mağaza açma yatırımına devam ediyor. Türkiye’de ayakkabı sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Arow, Doğu’da 12’inci mağazasını Kars’da Kazımpaşa Caddesi’nde hizmete açtı. Kadın, Çocuk, Genç ayakkabı seçenekleri, spor ayakkabı, Masculin, Diwo, Arow Men gibi moda tasarımlar sunan erkek markalarının yanı sıra çanta ve cüzdan gibi aksesuarlar da sunulan Arow Kars mağazasında yüzlerce ürün cazip fiyatlarla Karslı moda severlerle buluşuyor.

Arow; Sonbahar/Kış ürünlerinde 19.90 TL’den başlayan cazip fiyatlar sunarken, 2014-154 Kış sezonu ürünlerin de cazip kampanyalar da Kars mağazasında ayakkabı tutkunlarını bekliyor. Perakende sektöründe bir çok ilklere imza atan ve özellikle yaratıcı, cazip kampanyalarıyla dikkat çeken Arow Mağazaları, Doğu’da mağaza yatırımlarına devam edecek.

100 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Arow, 2015 yılında hizmete açacağı 20 mağaza ile emin adımlarla büyüyecek. Arow dışında Arow Kids, Arow Man, Masculin, Diwo, Smash, Hatuny, gibi en seçkin markaları bünyesinde toplayan Arow, kadın, erkek, çocuk, genç için yüzlerce ayakkabı, bot, çizme, spor ayakkabı, gelin-damat ayakkabıları, çanta, cüzdan gibi seçenekler sunuyor.