Armada’nın konuğu Cem Adrian olacak

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, 18 Haziran Cumartesi Armada Jolly Joker Yaz Konserleri ile Armada’da

Armada’nın konuğu Cem Adrian olacak

Armada her sene gerçekleştirdiği ve geleneksel hale gelen Jolly Joker Konserlerinde birbirinden ünlü isimleri ağırlayama devam ediyor. Armada bu konserler kapsamında bu sefer unutulmaz türküleri ve farklı yorumları ile dikkat çeken Cem Adrıan’ı ağırlayacak. Cem Adrıan 11 eserden oluşan “Seçkiler 2” albümü ve özenle hazırladığı repertuvarı ile kulakların pasını silecek.


Cem Adrian; 10 yıldır, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor. Sanatçı, şimdilerde ise yeni albümlerin ve bir kitabın hazırlıklarını sürdürüyor.


100 TL’lik alışverişe bilet hediye
Aynı zamanda Cem Adrian konseri için 12-18 Haziran günleri arasında, aynı gün içerisinde Armada Kart ile yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere 1 kişilik konser bileti hediye edilecek. Armada AVM’nin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yapan kişiler arasından seçilecek takipçilere 1 kişilik konser bileti kazanma fırsatı sunulacak.


Armada Jolly Joker Yaz Konserleri 25 Haziran Buray, 16 Temmuz Ceylan Ertem, 23 Temmuz Duman ve 30 Temmuz Koray Avcı ile devam edecek. Yaş sınırı olmayan Armada Jolly Joker Konserleriaçık otoparkta gerçekleşecek olup saat 21.30’da başlayacak.