Armada’nın konuğu bu kez Ceylan Ertem

Armada Jolly Joker Yaz Konserleri tüm hızıyla devam ediyor. Alternatif rock müziğinin sevilen yorumcusu Ceylan Ertem 16 Temmuz Cumartesi Armada’da hayranları ile buluşacak

Armada’nın konuğu bu kez Ceylan Ertem

Son dönemlerde yeniden yorumladığı şarkılar ile müzik dünyasının sevilen ismi olan Ceylan Ertem, son albümü "Yuh" ile sevenleriyle Armada’da bir araya gelecek. Özenle hazırladığı repertuarı ile Ertem, 16 Temmuz’da Ankaralı hayranlarının kulaklarının pasını silecek.


1999 yılında müzikal şarkıcılığı ve müzikoloji eğitimleri için İstanbul’a taşınan Ceylan Ertem, 2000 yılında rock grubu Anima’ya katıldı. 2006 yılında ise ‘Animasal’ adlı ilk albümlerini yayınlandı. Phillipp Gropper ile Almanya’da, United Fools ile birlikte Fransa’da, Barana ile birlikte Hollanda’da müzik üretti, albüm kaydetti ve turneler gerçekleştirdi. 2010 yılında ilk solo albümü “Soluk”, 2012 yılında ise “Ütopyalar Güzeldir” albümü yayınlandı. Her iki albüm de birçok eleştirmen tarafından olumlu yorumlar aldı ve yılın en iyi albümleri arasına girdi. 2014 yılında ise 3’üncü solo albümü “Amansız Gücenik”i paylaşan Ceylan Ertem, 2015 sonunda, içinde 10 adet yeniden yorumun yer aldığı “Yuh!” albümünü dinleyicileri buluşturdu.


Alışverişlere bilet hediye
Her konserde olduğu gibi bu konserde de ziyaretçilerini unutmayan Armada, Ceylan Ertem konseri için 9 – 16 Temmuz günleri arasında, aynı gün içerisinde Armada Kart ile yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere 1 kişilik konser bileti hediye edecek. Armada AVM’nin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yapan kişiler arasından seçilecek takipçilere ise 1 kişilik konser bileti kazanma fırsatı sunulacak.


Armada Jolly Joker Yaz Konserleri 23 Temmuz Duman ve 30 Temmuz Koray Avcı ile devam edecek.
Yaş sınırı olmayan Armada Jolly Joker Konserleri açık otoparkta gerçekleşecek olup saat 21.30’da başlayacak.