Armada AVM aşk sohbetini organik olarak gerçekleştirdi

Instagram’da yazdığı yazılar ve yaptığı yemekler ile birçok takipçi kitlesi olan fenomen, yazar, şef Nilgün Bodur Ankara’da ilk kez Armada’da sevenleri ile buluştu

Armada AVM aşk sohbetini organik olarak gerçekleştirdi

Yazmaya olan aşkını yemek yapmaya olan aşkıyla birleştirerek yakın zamanda “Organik Aşk” kitabını çıkaran Nilgün Bodur, 11 Haziran Cumartesi günü saat. 16.00’da Armada’da keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Instagramda paylaştığı yazılar ve yaptığı sağlıklı atıştırmalıklar ile dikkat çeken Bodur, söyleşide Instagram’da nasıl fenomen olduğunu, yemek aşkını ve hayatından farklı kesitleri katılımcılar ile paylaştı. Söyleşiden sonra sağlıklı, pratik  ve lezzetli tariflerini paylaştığı ilk kitabı olan Organik AşkK kitabını imzalayarak sevenleri ile bol bol fotoğraf çektirdi.


Kitap hakkında
Nilgün Bodur: sağlıklı, pratik  ve lezzetli tarifleriyle sizleri, sevdikleriniz için hazırlayacağınız yemeklere “Aşk” katmaya davet ediyor. Yazmaya olan aşkını yemek yapmaya olan aşkıyla birleştirip, karşımıza uzun zamandır kurduğu hayali gerçekleştirmenin mutluluğunda bir kadın çıkıyor ve bir de Organik Aşk. Nilgün Bodur‘un sağlıklı yaşamın ve beslenme stillerinin önemini gün geçtikçe kavradığımız bu zamanlarda, yağ, tuz, un, şeker kullanmadan, içine baharat yerine aşk kattığı, pratik ve bir o kadar da lezzetli tariflerinden oluşan “Organik Aşk” yemek severlerle buluşuyor.


Aradolu.com sponsorluğu ile evlerimize giren “Organik Aşk”ta bir kitaptan fazlasını bulacaksınız. Hayatının her noktasında yanında olan birlikte sofralar kurduğu sevdiklerine de kitabında yer veren Nilgün Bodur’ un kendi yaşantısından dokunaklı kesitlerinde siz de kendinizden bir şeyler bulacak ve dostlarına hissettiği duyguları okurken samimiyetine hayran kalacaksınız.


Nilgün Bodur’un özel tarifleriyle ister günün her anında sağlıklı atıştırmalıklar yaratabilir, isterseniz de ana öğünlerinizde sofralarınız şenlenirken birbirinden hafif ve uygulaması çok kolay lezzetlerin zevkine varabilirsiniz. Kaybettiklerinize değil, biriktirdiklerinize odaklandığınız; aşkı aramak yerine her dakikanızda aşkı yaşayacağınız, sevdiklerinizle geçirdiğiniz anlarınızı lezzetlendirecek pratik tarifleri siz de deneyin.