Antalya Migros AVM’de derslere kısa bir mola

Antalya Migros Alışveriş Merkezi’ni tercih edecek milyonlarca öğrenci derslere ufak bir ara verip, atölyeler, tiyatrolar ve daha fazlası için 18 Ocak – 3 Şubat günleri arasında her gün keyifli bir yarıyıl tatil eğlencesine ortak olacak

Antalya Migros AVM’de derslere kısa bir mola

Sömestir etkinlikleri kapsamında; 18 - 19 ve 20 Ocak günlerinde 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilen, eğlendirici ve eğitici tiyatro sahneleri ile çocuklara keyifli dakikalar sunuldu.


 19 – 26 Ocak günleri arasında alışveriş merkezinde Sömestr etkinliklerinin ilk haftasında, “Uzay Macerası” ile çocuklar, uzay hakkında merak ettikleri soruların cevaplarını bu atölyede bulacak.

 

12.00 – 18.00 saatleri arası etkinlik alanına giren çocuklar, Astronot kıyafetlerini giydikten sonra, VR gözlükle uzay keşfine çıkıp, güneş sistemini inceleme şansına ve daha fazlasına sahip olacak.

 

26 Ocak – 3 Şubat günleri arasında, bazen el becerilerini destekleyici, bazen merak artırıcı “K’nex Kids Atölye” alanında katılımcılar, kendi yaptıkları robotlarla arenada yarışıp, K’nex figürlerini de stop motion alanında animasyon filme dönüştürerek eğlenceyi katlayacak.