Anka Gross Keçiören’de 6’ncı mağazasını açıyor

Nato Yolu, Eryaman, Çayyolu, Elvankent ve Ayaş Yolu Mağazalarının ardından, “Çok Al Az Öde” sloganıyla Anka Gross mağazasının 6’ncısı yarın (1 Mayıs) Keçiören’de açılıyor

Anka Gross Keçiören’de 6’ncı mağazasını açıyor

Güçlükaya Mahallesi Kızlarpınarı Caddesi No:15 Keçiören Ankara adresindeki yeni mağaza, 2 bin 650 metrekaresi gıda, bin metrekaresi gıda dışı ürünlere ayrılacak şekilde depo alanlarıyla birlikte toplam 4 bin 850 metrekare alana konumlandırıldı.

 

Sabah 09.00 aksam 22.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak olan mağaza, 15 kasası ile hizmet verecektir. Mağaza içinde 1 mal kabul alanı, 8 adet soğuk hava deposu, 1 yük asansörü ve ayrıca müşterilerin kullanımı için 2 asansör bulunuyor. Mağaza 150 araçlık otopark alanı ile müşterilerin alışverişlerine kolaylık sağlayacak.

 

Keçiören Anka Gross’ta da müşterilerin talep ettikleri nitelik ve kalitede ürünlerin iyi hizmet ve uygun fiyatlarla müşterilerle buluşturulması hedefleniyor.

 

Ayrıca, 75 kişiye istihdam sağlanan bu mağazada; ürün satışlarında tazeliğe, hijyene,  sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajlar sunulmasıyla birlikte ev, ofis, işletme, restoran ve otellerin profesyonel iş ve çözüm ortağı olunması amaçlanıyor.

 

Anka Gross Satış Operasyon Koordinatörü Mesut Salar: “Müşterilerimizin keyifle alışveriş yapacakları, Keçiören  mağazamızın açılışına 1 Mayıs’ta Ailecek bekliyoruz.” dedi.