Altunbilekler yöneticileri geleneksel saha ziyaretlerine başladı

Altunbilekler yöneticileri geleneksel saha ziyaretlerine başladı

Ankara perakendesinin güçlü oyuncularından Altunbilekler Marketler Zincirinde, geleneksel hale gelen saha ziyaretleri Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek önderliğinde başladı. İcra Kurulunun, Satış Operasyon Müdürünün, Birim Yöneticilerinin de katıldığı denetim Altunbilek mağazalarında coşku ve heyecan yarattı.

Altunbilekler Yöneticileri yoğun önlemler altında Sincan bölgesi ile saha ziyaretlerine başladı. Yaklaşık iki hafta sürecek olan saha ziyaretlerinde mağaza çalışanlarının ön hazırlıkları sonucu muhteşem görsel sunumları da beraberinde getirdi. Mağaza girişlerinde ateş ölçümü ve dezenfektan ile karşılanan yöneticiler mağaza kapsamındaki bütün alanları detaylı şekilde inceledi. Mağazaların denetim için çok özenli bir şekilde hazırlandığı ve bütün çalışanların heyecanla denetim anını beklediği gözlendi. Yöneticiler kendi uzmanlık alanlarına göre mağaza anketlerini doldurarak notlarını aldı. Kurucu ortaklar Mustafa Altunbilek, Selim Altunbilek ve Derviş Altunbilek çalışanlarla yakından ilgilenerek tek tek sohbet etti ve yoğun geçen pandemi sürecinde gösterdikleri emekleri için çalışanlara teşekkür etti.

Kurumsallaşma ve İnsan Kaynakları Direktörü Öznur Altunbilek gelenekselleşen denetim heyecanını bir kez daha yaşadıkları için çok mutlu olduğunu ve yaklaşık 2 hafta sürecek saha gezileriyle, Altunbilekler çatısı altında yaşanacak yenilenme ve tazelenme için Altunbilekler’e değer katan herkese teşekkür etti.