Altunbilekler tüketicilerine bez çanta hediye etti

Altunbilekler, Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY iş birliği ile başlattığı sosyal sorumluluk projesiyle doğa dostu çözüm sunarak mağazalarından alışveriş yapan herkese çevre dostu bez çanta hediye etti

Altunbilekler tüketicilerine bez çanta hediye etti

Türkiye'nin Ödeme Yöntemi TROY'la yapılan iş birliği kapsamında gerçekleştirilen sosyal sorumluluk çalışmasıyla doğa dostu çözüm sunarak, mağazalarından alışveriş yapan herkese çevre dostu bez çanta hediye ediyor ve çevre duyarlılığı gösteren müşterilerinin de beğenisini kazanıyor.

 

Doğa dostu alışveriş çantası kullanımının önemine dikkat çekilen bu projede, geleceğimiz için toplumda çevre hassasiyeti kazanılmasına vurgu yapıldığını söyleyen Öznur Altunbilek, bu proje ile ilgil: “Müşterilerimizin alışkanlıklarını değiştirmeye teşvik etmeyi hedefleyen bu küçük ve sembolik hareketimiz, çevrenin korunmasına katkıda bulunabilir.” dedi.

 

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdür Yardımcısı Cenk Temiz ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Türkiye’de kartlı ödemeler sektörüne ve nakitsiz ödemeler toplumu hedefine yönelik durmaksızın projeler üretirken, sayısız güzellikle çevrili ülkemizin değerlerini de sahipleniyoruz. Bugün 7,5 milyon kartın sağ alt köşesinde yer alarak, Türkiye’nin her köşesine ulaşmış durumdayız. TROY logolu kartlarla kullanıcılarımıza çeşitli avantajlar sunarken, Altunbilekler Marketler Zinciri ile yaptığımız bu iş birliği sayesinde kullanıcılarımıza çevre dostu bez çantalar hediye ederek alışverişlerinde de yanlarında olmaktan dolayı çok mutluyuz.”