Altunbilekler Boğaziçi 2 mağazısını yeniledi

“Daha İyisi İçin” sloganıyla yola çıkan Altunbilekler; geçtiğimiz gün Fahri Korutürk Mahallesi Neşet Ertaş Caddesi C Blok No:46/A Mamak adresinde, kapılarını müşterilerine açtı

Altunbilekler Boğaziçi 2 mağazısını yeniledi

Müşterilerine “Daha iyi hizmet” vermek amacıyla aynı lokasyonda 300 metre ileride daha büyük satış alanına sahip Boğaziçi 2 mağazasının açılışında semt sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Yenileme çalışmaları kapsamında, 15 Ocak 2010 yılında açtığı Boğaziçi Mağazasını “Daha İyisi için Daha Yenisi” mesajıyla yeniden hizmete sunan Altunbilekler, Mamak semti ve çevresindeki semt sakinlerine, işyerlerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor.

 

Altunbilekler yönetiminin yine müşteriyle bir arada olduğu açılışta, müşteriler mağaza imajıyla ilgili memnuniyetlerini dile getirerek, uygun fiyatlı alışveriş imkânının yanında, kalitesinden ve mağaza içi hijyenden dolayı tercihlerini Altunbilekler’den yana kullandıklarını özellikle belirttiler. Yenilenen mağazanın, ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken gıda ve gıda dışı toplam bin 150 metrekare satış alanı bulunuyor.

 

Müşterilerin sabah saatlerinden itibaren yoğun ilgi gösterdiği açılışa, çok sayıda iş ortağı ve firma sahibi katıldı.  Açılış anısına çiçekler dağıtılırken çocuklara da balon dağıtıldı. 

Boğaziçi 2 mağazası, bin 150 metrekare satış alanına sahip, depo alanlarıyla birlikte toplam 2 bin metrekare  alanda müşterilerine binlerce çeşit ürün yelpazesiyle hizmet verecek. Sabah 09.00 aksam 21:30 saatleri arasında misafirlerine hizmet verecek mağazada, 5 kasa, 1 mal kabul alanı, 3 adet soğuk hava deposu, yük asansörü bulunuyor.