Altunbilekler 2019 3.çeyrek iş sonuçlarını değerlendirdi

Altunbilekler’de; yönetim kurulu 2019 yılı 3. çeyrek performans değerlendirmesi paylaşıldı

Altunbilekler 2019 3.çeyrek iş sonuçlarını değerlendirdi

Ankara’da gıda perakendesi sektöründe 35 yıldır faaliyet gösteren Altunbilekler, 2019 yılı 3. çeyrek iş sonuçlarını değerlendirmek üzere Departman Yöneticileri, Bölge Müdürleri ve Mağaza Müdürleri ve Tezgah Ustalarından oluşan 500 kişilik dev kadrosu  ile Ekim ayının ilk haftası Ankara Ticaret Borsası’nda bir araya geldi.

 

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek; Altunbilekler’in Ankara’da; kıymetli, değerli bir marka olması, yöneticilerimizin değerli olması ve yetkin çalışanlarımız ile yarattığımız farktan kaynaklandığını dile getirdi.

 

2019 yılının 3. çeyrek iş sonuçlarının paylaşıldığı toplantı içeriğinde perakendenin gündem konuları  değerlendirilirken, paylaşılan pazar bilgisi, sektör analizleri tüm katılımcıların ilgisini çekti.

 

Satın alma ve Pazarlama Direktörü Ahmet Mayuk ve Satış ve Operasyon Direktörü Mehmet Ali Oğuz’un da faaliyet alanları ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdikleri toplantıda, 2018 yılı 3.çeyrek iş sonuçları ve şirketin son çeyreğinde ki faaliyet odakları ve gerçekleştirilen kampanya sonuçları ile ilgili pek çok veri katılımcılarla paylaşıldı.

 

2019 yılında da “Daha İyisi İçin”

 

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ALTUNBİLEK, kapanış konuşmasında, 2019 yılının değerlendirildiği toplantıda; yapılan işlerde her zaman hep daha iyisi için çalışıldığı ifade edildi. 2019 yılı 3. Çeyrek iş sonuçlarındaki başarının tecrübeli ve güçlü ekiple gerçekleştirdiklerini ve bu başarılı ekibin, yılın son çeyreği içinde hedeflerini başaracak güçte ve donanımda olduğunu vurgulayarak tüm ekibe teşekkür etti.