Airport’tan kedili köpekli yarışma

Airport Alışveriş Merkezi ve Maya Halkla İlişkilerin birlikte düzenledikleri Yılbaşı Kedi-köpek fotoğraf yarışması ve İstanbul’un Prens Kedisi ve Prenses Kedisi yarışmaları tüm hayvan severleri Airport’ta buluşturuyor

Airport’tan kedili köpekli yarışma

Airport Alışveriş Merkezi, 13-22 Aralık tarihleri arasında hayvan severleri Airport alışveriş merkezine davet ediyor. Airport, Yılbaşı Kedi-köpek fotoğraf yarışması ve İstanbul’un Prens Kedisi ve Prenses Kedisi yarışmaları düzenliyor. Şenlik havasında gerçekleşecek etkinlikte birçok organizasyon bir arada sunulacak. Her yaştan hayvan severin büyük ilgisini çekecek kedi ve köpek fotoğraf yarışması, sergi olarak Airport AVM’de on gün süre ile yer alacak. Yarışmaya katılmak içinse ziyaretçilerin, kedilerinin veya köpeklerinin son 3 ay içerisinde çekilmiş neşeli, komik, şirin fotoğrafını mail olarak paylaşması gerekiyor.

Yarışmaya katılan tüm fotoğraflar etkinlik alanında yer alan sergide sergilenirken final gününe kadarda tüm alışveriş merkezi ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak. Dereceye giren kedi ve köpeklerse,  Cat & Dog dergisine kapak olma fırsatı yakalayacak. Dergiyle yapılan işbirliği sonucu jüri tarafından en beğenilen kedi ve köpek fotoğrafı, Cat & Dog dergisine kapak olacak. Yarışmaya katılmak için hayvan severlerin, kedi ve köpeklerinin fotoğrafını yesim@mayahalklailiskiler.net mail adresine göndermesi gerekiyor.

Veteriner hekimlerinin tavsiyesi Hill’s kedi ve köpek mamaları ana sponsorluğunda, Tom & Jerry Veteriner Kliniği, Sonax ve Ay-Cat kedi tuvaletlerinin sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte dereceye girecek kedi ve köpeklere lezzetli ve sağlıklı mamalardan özel tuvalete, araç içi petcare temizliğine kadar farklı pek çok hediye de verilecek. Ayrıca Hill’s tarafından bağışlanacak kedi ve köpek mamaları Beşiktaş Çevre ve sokak hayvanları derneğine ve Bolluca barınağına hediye edilecek.

Ayrıca fotoğraf yarışmasına katılacak kedilerden seçilecek 15 kedide final günü alışveriş merkezinde gerçekleşecek Yeni yılın Prens kedisi ve Prenses kedisi yarışmasına katılacak. Cins ayırımı yapılmaksızın seçilecek kedilerden en bakımlı, şirin ve sevimli olan bir dişi ve erkek kediye de Yeni yılın Prens ve Prensesi ünvanı verilerek ödüllendirilecek.