Airport’ta Motosiklet ve Bisiklet Festivali başlıyor

Moto&Bike Fest 2013 (İstanbul Motosiklet ve Bisiklet Festivali) “Motosikletlerinizin Sesini Duyurun” sloganı ile Geo Medya tarafından 24, 25 ve 26 Mayıs günlerinde Ataköy Airport Outlet Center’da motosiklet ve bisiklet tutkunları ile buluşacak

Airport’ta Motosiklet ve Bisiklet Festivali başlıyor

Festivalin en önemli özelliği Türkiye’de ilk kez Transanatolia Ralli kategorisinde dört çeker grubunda birinci gelen Mehmet Becce ve Turgut Barış ikilisi ve araçları imza gününde yer alacak ve KTM Enduro yarışçıları gösterileri gerçekleşecek. Motosiklet kullanmayı bilmeyenler için özel motosiklet eğitimleri yapılacak.

Türkiye’nin en ünlü motosiklet kulüpleri Anatolian Tigers, Motor Delisi, İstanbul Motosiklet Kulübü, Motopkapı, Motosohbet, Türkiye Kuryeler Derneği bu festivalde motosiklet severler ile buluşacak.

Fuarlarda görülen motosiklet ve bisikletler bu festivalde açık alanda da görülüp kullanılabilecek. Ziyaretçiler festival süresince birçok markanın motosiklet ve bisikletlerinin görebilecek ve satın alabilecek. Motosiklet veya bisikleti olanlar için aksesuar firmaları da orada olacak.

Gün boyunca birçok şovun gerçekleştirileceği festivalde test sürüşleri, sürüş teknikleri eğitimi, sürpriz çekilişler de ziyaretçileri bekleyecek. Özel olarak hazırlanan test sürüşü bölümünde ziyaretçiler motosikletleri deneme imkânı bulabilecek.

Motosiklet ve bisiklet firmalarının yanı sıra sektörün vazgeçilmezi olan motosiklet ve bisiklet kulüpleri de festival alanı içerisinde ziyaretçilerle olacak. İstanbul’da bir ilk olarak gerçekleşecek bu festivale tüm motosiklet ve bisiklet tutkunları davetli.