Perili Orman galası Kent Meydanı’ndaydı

26 Ocak 2015 Pazartesi

Cuma günü vizyona giren Köstebekgiller Perili Orman filmi, gösterime girdiği gün Bursa Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda gerçekleştirdiği gala ile Bursa seyircisi ile buluştu

perili-orman-galasi-kent-meydanindaydi

Büyük ilgiyle karşılanan filmin bu özel gecesine oyuncular İnci Türkay, Ruhi Sarı, Yiğit Ege Yazar, Reyhan Asena Keskinci, yönetmen Mustafa Kotan, ve yapımcı Arzu Oduncu İmamoğlu ile Deniz Ceylan da katıldı.

Boyo, Süslü, Kösteban, Köstepem ve Köstosun isimli köstebeklerin maceralarıyla çocuklara karne hediyesi niteliğinde olan filmin galasının biletleri satılarak Doğa Koleji’yle işbirliği yapan Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi’nin okuttuğu öğrencilere burs sağlamak adına eğitim fonuna aktarıldı. Tüm gece eğlenceli dakikalar yaşayan çocuklar, dev köstebek maketleriyle de fotoğraf çektirdi.

‘Çocuklar bizim geleceğimiz’
Bursa’daki galaya sürpriz bir ziyaretçi de geldi. Babam ve Oğlum, Bez Bebek gibi yapımların 16 yaşındaki yıldız oyuncusu Ege Tanman, filmin oyuncularından Reyhan Asena Keskınci ve Yiğit Ege Yazar’la bol bol sohbet etti. Film öncesi konuşan İnci Türkay, karne alan öğrencileri de unutmayarak ‘Bütün miniklerimizin karnelerini tebrik ediyoruz. Çocuklar bizim geleceğimiz, düşlerimiz, hedeflerimiz. O yüzden onlara yatırım yapmak çok önemli’ dedi. Ruhi Sarı da ‘Umarım severek yaptığımız bu filmi sizde çok seversiniz. Kocaman bir Alkış da Oğuz (Oktay) abimize ‘ şeklinde konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri