Perakende Bilgi Evi, Dünya Perakende Kongresi`nin Basın Sponsoru Oldu

31 Ekim 2007 Çarşamba

Perakende.org haber portalı, Market dergisi ve Mağaza dergisi gibi birçok sektörel yayını bulunan PEBEV Perakende Bilgi Evi, World Retail Congress`in (Dünya Perakende Kongresi) ülke basın sponsoru oldu.

Önümüzdeki yıl 09-11 Nisan tarihleri arasında Barcelona`da düzenlenecek olan organizasyonun diğer basın sponsorları şöyle, CNBC, Distribucion Actualidad, Drapers, FTA, imagesRETAIL, Largo Consumo, LSA, MEED, Retail, Planet Retail, Retailer, RetailME, Retail Week, Retail World, WGSN. Bu organizasyona Türkiye`den ayrıca, BMD (Birleşmiş Markalar Derneği) ve FMCG (CNR) da destek veriyor. Her ülkede o ülkenin networkü en geniş ve en saygın perakende yayıncıları ile işbirliği yapan organizasyonun web adresi şöyle; http://www.worldretailcongress.comDünyanın her yerinden yalnızca, Genel Müdür, CEO, Başkan düzeyinde katılımlarla gerçekleşen bu organizasyonda yerinizi almanızı tavsiye ederiz.


Notice: Undefined variable: resim_id in C:\_wwwroot\application\modules\default\views\scripts\haberler\index.phtml on line 193