Pepee Orion’u coşturdu

05 Şubat 2014 Çarşamba

Orion'un yarıyıl tatili dolayısıyla düzenlediği etkinlikler kapsamında Orion'a giden Pepee, iki gün boyunca büyük küçük herkesi coşturdu. 1-2 Şubat günlerinde gerçekleşen aktiviteye her yaştan binlerce çocuk katıldı. Pepee’nin ardından Orion’daki tatil etkinlikleri, yine çocukların çok sevdiği eğlenceli atölyelerle devam ediyor

pepee-orionu-costurdu

Çizgi kahraman Pepee, minik hayranları için Orion Alışveriş Merkezi’ndeydi. Orion etkinlik alanında kurulan özel alanda Pepee ve Shila küçük ziyaretçilerle buluştu. Çocukların çok sevdiği şarkılarını bu sefer Orion'da söyleyen Pepee'yi binlerce kişi izledi.

Saat 13.00'te başlayan ve 19.00'a kadar süren bol eğlenceli, şarkılı türkülü etkinliğe katılmak için Trakya'nın hemen her yerinden ziyaretçiler Orion'a akın etti. Pepee ve Shila'nın müzikli gösterilerinin aralarında da çocuklar, alanda yer alan çizgifilm karakterlerinin maketleriyle bol bol fotoğraf çektirerek bu unutulmaz günü ölümsüzleştirdi.

Eğlence devam ediyor
Tatilde çocukların hem eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirebilmesi için Orion'da düzenlenen etkinlikler, Pepee’nin ardından eğlenceli atölyeler ile devam ediyor. 3 Şubat Pazartesi günü başlayan ve hafta sonuna kadar devam edecek olan etkinlik kapsamında, her gün farklı bir atölye çalışması yapılacak.

Çocukların düş dünyasını zenginleştiren, el becerilerini geliştiren atölyelere tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabiliyor. Orion alt kat etkinlik alanında 13.00-18.00 saatleri arasında düzenlenen ve çocukların keyifli vakit geçirdikleri atölyelerde origami, mozaik, maske, keçe aksesuar, tuvale resim, kek süsleme çalışmaları yapılacak. Çorlu Kültür Sanat Derneği eğitmenleri tarafından yaptırılacak uygulamalarda dilerlerse anne babalar da çocuklarına eşlik edebilecek.

Haftasonu eğlence artıyor
Haftasonu ise çocuklar Orion'da daha fazla aktiviteye katılma şansı bulacak. Mavi Boncuk tarafından organize edilen haftasonu atölyelerinde yine minik eller, sevimli ürünler ortaya çıkarmaya devam ederken, neşeli animasyonlarla da eğlenebilecek. 8-9 Şubat günlerinde gerçekleşecek aktiviteler de 13.00'te başlayarak 18.00'de sona erecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri