Pepee başkentli minikleri büyüledi

18 Eylül 2012 Salı

Çocukların hayranlıkla izlediği ilk Türk çizgi film kahramanı Pepee, hafta sonu Anatolium Ankara’da minik hayranlarıyla buluştu. Birbirinden eğlenceli aktivitelere sahne olan etkinliğe çocuklar yoğun ilgi gösterdi

pepee-baskentli-minikleri-buyuledi

Anatolium Ankara’da gerçekleştirilen Pepee etkinliğinde çocuklar Pepee, Şila, Annee, Bebee, Dedee, Babaa ve Köpüş eşliğinde çeşitli animasyonlara ve eğlenceli aktivitelere katıldılar. Geçtiğimiz hafta sonu Anatolium Ankara’da gerçekleştirilen etkinlikte minik Pepee hayranları Pepee ile şarkılar söyledi, halay çekip dans etti.

Pepee ile fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarışan minikler, Pepee ve ailesiyle birlikte olup; yaşadıkları evi ve ağaçlarını görme fırsatını da yakaladı.

Renkli aktivitelerin sonrasında Pepee ve Şila, her hafta sonu farklı ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Anatolium Çocuk Kulübünü ziyaret etti. 3-6 yaş grubu çocukların fenomeni haline gelen Pepee çizgi filmleri, Türkiye’nin önde gelen genç akademisyenlerinden danışmanlık alınarak oluşturuluyor. Pepee çizgi filmlerinde Türk aile yaşamından örnekler sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri