Pendorya AVM’den çocuklara tatil hediyesi

22 Ocak 2013 Salı

Pendorya AVM, 28 Ocak – 3 Şubat günleri arasında Keloğlan Masalları dünyasının kapılarını açıyor

pendorya-avmden-cocuklara-tatil-hediyesi

Alışveriş merkezinin etkinlik alanında gerçeğe uygun boyutlarda kurulacak Keloğlan Masalları köyü çocukları hayran oldukları masal kahramanlarıyla buluşturacak. Keloğlan Masalları TV serisinin sevimli karakterlerinin hayat bulduğu köyde, Bilgecan Dede’nin evi ve Kara Vezir’in şatosu da var.

Keloğlan, Bilgecan Dede ve Tikican Dede skeçleriyle çocukları masal aleminde eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak. Çocuklar Bilgecan Dede’nin evini gezme ve masal karakterleriyle fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak.

Yedi gün sürecek etkinlik, her gün saat 12.00’de çocuk gelişimcilerin gözetiminde kes-yapıştır ve boyama yöntemleriyle Keloğlan Masalları kahramanlarının kuklalarının yapılacağı faaliyet masası programı ile başlayacak, masal dünyası karakterlerinin sahne gösterileri ve masal köyü gezisiyle 20.00’ye kadar devam edecek. 

Pendorya AVM, çocuklar neşeli vakit geçirsin diye Keloğlan Masalları etkinliğinin dışında 26—27 Ocak ve 4-10 Şubat günleri arasında hediyeli çocuk yarışmaları, eğlenceli ve bilgilendirici atölye çalışmaları da düzenliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri