Pendorya AVM kazananı belli olacak

07 Ocak 2016 Perşembe

Pendorya Avm'de 2 Kasım - 31 Aralık tarihlerinde yaptıkları keyifli alışveriş ile Milli Piyango araç çekilişine katılmaya hak kazanan ziyaretçiler için heyecan dolu gün yaklaşıyor

pendorya-avm-kazanani-belli-olacak

Kuruluşundan bu yana her yıl çeşitli kampanyalarla ziyaretçilerine birbirinden özel hediyeler sunan Pendorya Alışveriş Merkezi, yine özel bir kampanya ile ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor.

2 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında Pendorya Avm içerisinde bulunan mağazalardan 75 TL ve üzeri alışveriş yaparak kampanyaya katılanlar arasından, şanslı talihli belli oluyor.


9 Ocak Cumartesi günü İpek Tanrıyar'ın eğlenceli sunumu ile düzenlenecek heyecan dolu çekiliş, saat 13.00’da gerçekleşecek. Noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecek çekilişte talihli kişiyi ünlü sunucu İpek Tanrıyar, Pendorya AVM ziyaretçilerine ilan edecek. 9 Ocak günü gerçekleşecek çekilişin talihlisi, 14 Ocak'ta Takvim Gazetesi Türkiye baskında duyurulacak. Araç çekilişi kampanyasının detayları için www.pendorya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri