Pendorya AVM ayakları yerden kesecek

28 Kasım 2016 Pazartesi

Pendorya Alışveriş Merkezi, yeni yıla özel çekilişiyle ziyaretçisine Jeep Renegade model araba kazandıracak

pendorya-avm-ayaklari-yerden-kesecek

Yenilikçi hizmet anlayışına sahip olan Pendorya Avm, “Hediyeli bir dünya” sloganı ile yeni yılda da ziyaretçilerini büyük bir hediye ile karşılıyor. Her yıl canlı, dikkat çekici, birbirinden güzel etkinlikler düzenleyen AVM, ziyaretçilerini heyecana ve eğlenceye ara vermeden yeni yıla tam gaz girmeye davet ediyor. Pendorya AVM “Yeni Yıla Jeep Renegade ile Tam Gaz Girin” sloganı ile gerçekleştirilen kampanyasında araba hayalleri kuran ziyaretçilerine son model Jeep Renegade’ye sahip olma şansı sunuyor.


1 Aralık 2016 - 15 Şubat 2017 tarihleri arasında Pendorya Avm içerisinde bulunan mağazalardan 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Çekilişi kazanan talihli kişi, Jeep Renegade arabayla yeni yıla hızlı ve coşkulu başlamış olacak.


Çekiliş 26.02.2017 tarihinde, saat 13.00’da Pendorya AVM içindeki etkinlik alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 02.03.2017 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri