Palladium’da Kadınlar Günü’ne özel bir konsept: Kendini şımart

05 Mart 2013 Salı

Palladium AVM, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı “Kendini Şımart” konsepti ile 6-7-8 Mart günlerinde kadınlara A’dan Z’ye bakım sunuyor. Ayrıca; Hakan Akkaya, Taylan Kümeli ve Filiz Özkol bu özel konsept dahilinde Palladium’a geliyor

palladiumda-kadinlar-gunune-ozel-bir-konsept-kendini-simart

Eğlence ve alışverişi tek bir çatı altında toplayan Anadolu Yakası’nın en prestijli alışveriş merkezi Palladium AVM, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, “Kendini Şımart” konsepti ile festival tadında kutluyor. Palladium AVM içerisine 6-7-8 Mart günlerinde kurulan stantlarla kadınlar; ücretsiz makyajdan, cilt analizi ve bakımına, ücretsiz diyetisyen uygulamasından, astrolog ile yıldız haritasına, modanın özel ismi Hakan Akkaya ile moda trendlerine kadar birçok etkinlikte kendilerini şımartma fırsatı bulacak.

Hakan Akkaya ve Taylan Kümeli Palladium AVM’de 
Son dönemin popüler modacısı Hakan Akkaya, 7 Mart Perşembe günü, 15.00 -17.00 saatleri arasında ana koridorda kurulacak alanda “2013’ün Trendleri”ni kadın hayranlarıyla paylaşacak; isteyenlere stil tavsiyelerinde bulunacak. Ünlü Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli, 08 Mart Cuma günü, 15.00-17.00 saatleri arasında ana koridorda kurulacak alanda kadın ziyaretçilerine sağlıklı ve fit kalabilmenin sırlarını paylaşacak.

Palladium’un kadın ziyaretçilerine A’dan Z’ye bakım ve güzellik sırları
“Her kadın güzeldir” gerçeğinden yola çıkan Palladium AVM, kadınların içlerindeki ışıltıyı ortaya çıkarmak üzere üç gün boyunca ünlü kozmetik markaları Sephora, Tekin Acar, Yves Rocher ve Flormar’ın kurduğu stantlarda kadınlara ücretsiz makyaj yapımı hediye edecek. Ünlü Astrolog Filiz Özkol da her gün 20 şanslı kadının burçlarını yorumlayacak. 1-6 Mart günleri arasında 125 TL ve üzeri alışveriş yaparak danışmaya başvuran ilk 20 kişi bu etkinliğe katılabilecek.

Kadınlara cilt bakımı ve beslenme önerileri
Palladium AVM ayrıca, kadınlar için “önce sağlık” diyerek 3 gün süresince Memorial Sağlık Grubu’nun standında her gün 1,5 saat uzman diyetisyen eşliğinde beslenme konusunda ziyaretçilere çeşitli bilgiler sunulacak. Ayrıca tüm gün kadın ziyaretçilere şeker taraması yapılacak ve çeşitli hediyeler verilecek. Zayıflama, güzellik, estetik merkezi Dermaslim’in standında ise, Bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte yıpranan ciltlere kadınlar gününe özel bakım ve cilt analizleri yapılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri