Palladium Sevgililer Günü’nü düetle karşılayacak

09 Şubat 2017 Perşembe

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası'nın gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, “Sevgililer Günü”ne özel bir mini konser ve imza günü düzenliyor

palladium-sevgililer-gununu-duetle-karsilayacak

Anadolu Yakası’nın gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, Sevgililer Günü'ne özel bir konser gerçekleştirecek. Ayla Çelik ve Gökhan Tepe'nin ikili olarak sahne alacağı mini konserde romantik şarkılar güne damga vuracak.  12 Şubat Pazar günü 17.00 - 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek mini konser sonunda sanatçılar hayranlarının sorularını yanıtlayıp imza da dağıtacak.

 

Bağdat şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Ayla Çelik ve pop müziğin ünlü ismi Gökhan Tepe, birlikte yaptıkları “Aynalı Dolap” isimli romantik şarkıyla yıla damga vurdu. Aynalı Dolap ve en sevilen şarkılarıyla sevgililere seslenecek olan ikili, hayranlarına sürprizlerle dolu eğlenceli ve duygu yüklü dakikalar yaşatacak.

 

Romantik aşk şarkıları ustası olan iki sanatçının Palladium Ataşehir Küre Alanı’nda gerçekleştirecekleri “Sevgililer Günü Mini Konser ve İmza Günü”, ücretsiz olarak izlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri