Palladium AVM Victoria Secret’a gönderiyor

12 Eylül 2013 Perşembe

Palladium AVM, 5’inci yıl kutlamaları kapsamında ziyaretçilerine özel hediyeler sunuyor

palladium-avm-victoria-secreta-gonderiyor

Victoria Secret defilesini yerinden izleme fırsatından Karayipler’de tatile, Buse Terim imza gününden Angry Birds ve Lego Star Wars oyun alanlarına kadar birçok sürpriz hediye ve etkinlik 13 Eylül–06 Ekim günleri arasında Palladium AVM ziyaretçilerine sunuluyor.

Palladium AVM 5’inci yaş etkinliklerine 21–25Eylül günleri arasında 125 TL ve üzeri alışveriş yaparak dâhil olunuyor. Palladium AVM, 5’inci yılında bir çifti Victoria Secret’a, dört çiftiyse Karayipler’e gönderiyor. 125 TL ve üzeri alışveriş yaparak kampanyaya başvuran ilk 500 kişiyse tasarımları ile moda dünyasının dikkatini çeken Buse Terim’in imzalı tasarım bilekliklerine sahip oluyor. 

13 – 22 Eylül günleri arasında Angry Birds oyunları alışveriş merkezi içerisinde kurulan alanlarda 3 boyutlu olarak Anadolu Yakasında ilk kez Palladium’da oynanıyor.

Ayrıca Palladium AVM’de, 21–25 Eylül günlerinde ‘Beyaz Melekler Korteji’, 22 - 25- 28 Eylül günlerinde ‘Işıklı Tahta Bacaklar’ şovu, 21- 25 Eylül günleri arasında ‘Çiçek Kızlar’ şovu, 28- 29 Eylül günlerinde illüzyon şov ve 28- 29 Eylül günlerindeyse ziyaretçilerin görüntülerinin kolajlarından oluşan fotoğraf video gösterisi Flipbook ve sürpriz hediyelerle 5’inci yıl etkinlikleri yapılıyor.

Bunun yanı sıra “StarWars” karakterleri Lego dünyasının bir parçası olarak 27 Eylül–06 Ekim arasında Anadolu yakasında ilk kez Palladium’da ziyaretçilerle buluşacak. Kurulan etkinlik alanında minik ziyaretçiler Star Wars temalı legolarla oynayacak ve ışın kılıçlarıyla fotoğraf çektirebilecek.

Buse Terim’de Palladium’da
Palladium AVM, 5’inci yılı kutlamalarında ziyaretçilerini sürpriz isimlerle de buluşturuyor. Yaptığı tasarımları ve blog yazılarıyla kısa sürede tanınan Buse Terim, 24 Eylül Cumartesi günü hayranlarına ve takipçilerine imza dağıtacak.

Ayrıca Palladium AVM, 25-29 Eylül günlerinde alışveriş merkezi içerisinde kurulacak bir kabinde hediye kuponları dağıtıyor.  Gözleri bağlı bir şekilde kabin içerisine giren ziyaretçiler uçuşan kuponları yakalayarak sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri