Özel okulların etkinlikleri Agora’yı şenlendirdi

25 Ocak 2016 Pazartesi

2003 yılından itibaren İzmirlilerin gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi, sömestr etkinliklerine erken başladı. 22 Ocak Cuma günü saat 17.00’de başlayan Özel Kent Koleji ve İzmir Özel Türk Koleji öğrencilerinin birbirinden güzel gösterileri saat 19.00’a kadar devam etti

ozel-okullarin-etkinlikleri-agorayi-senlendirdi

Sömestr etkinlikleri için aylardır bugün için hazırlanan Özel Kent Koleji öğrencileri, gelen ziyaretçilere hünerlerini sergiledi. Anaokulundan liseye kadar her yaştan öğrencinin yer aldığı etkinlikler, bale ve modern dans grubunun muhteşem gösterileriyle başlayarak, ritim grubuyla devam etti. Öğrencilerin velilerinden ve Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinden oluşan yüzlerce kişinin önünde gösterilerini sergileyen öğrenciler,  Zeybek ve okul marşı  ile etkinliklerine son verdi.


Öğrencilerin gösterileri büyük alkış topladı
Özel Kent Koleji’nin gösterilerinden sonra İzmir Özel Türk Koleji öğrencileri etkinliklerine okul bandosuyla başlayarak, piyano eşliğinde söylenen şarkılarla devam etti. Yoğun ilgi gören şarkılar izleyiciler tarafından büyük alkış topladı, ardından miniklerin özenle hazırlandığı Küçük Kız Step dansı, Efe ekibi ve modern dans gösterileri ile aileler ve izleyenler hem coşku dolu hem de duygusal dakikalar yaşadı.


Etkinlikler devam edecek
23- 31 Ocak, 1-7 Şubat günlerinde 14.00 -18.00 arasında gerçekleşecek olan yaratıcı atölyelerde çocuklar birbirinden sevimli maskotlarla fotoğraf çekilebilecek, el becerileri geliştirerek yeni hobiler edinme fırsatı yakalayacaklar.  Ahtapot Atölyesi, Çiçek Atölyesi, Kardan Adam Kukla Atölyesi, Maske Atölyesi, Kaşık Kukla Atölyesi, Sihirli Değnek Atölyesi, Şeker Sepeti Atölyesi, Grapon Atölyesi, Bileklik Atölyesi ile minikler keyifli vakit geçirirken yaratıcılıklarını ortaya çıkartacak.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, her yıl olduğu gibi, bu yıl da İzmir’in başarılı okullarının sömestr etkinliklerine Agora Alışveriş Merkezi ailesi olarak ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Ayrıca “23 Ocak-7 Şubat arası en değerli varlıklarımız çocuklarımıza sömestr tatili boyunca birbirinden keyifli aktivite çalışmalarıyla renkli ve eğlenceli bir dünya sunacağız.” diyerek tüm çocukları Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri