Outlet Center İzmit’te ucuzluk panayırı

26 Eylül 2013 Perşembe

Outlet Center İzmit’te, her yıl tekrarlanarak geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı’nın 31’inci’si, 20 Eylül – 6 Ekim 2013 günleri arasında gerçekleşiyor

outlet-center-izmitte-ucuzluk-panayiri

6 Ekim akşamına kadar devam edecek 31. Geleneksel Ucuzluk Panayırında, ünlü markaların ürünleri panayır fiyatıyla satışa sunuluyor. 

Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla “sezonun son fırsatı” olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor.

Outlet fiyatından da uygun fiyatlar sunulan Ucuzluk Panayırı’nda mağazalar ve üretici firmalar depolarındaki satış hızı düşük ve sirkülasyonu olmayan ürünleri mağaza önlerine çıkararak, outlet fiyatının altında bir fiyatla satışa sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri