Outlet Center İzmit'te Çocuk Bayramı etkinliklerle kutlanacak

20 Nisan 2016 Çarşamba

Çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gün boyunca Outlet Center İzmit’te düzenlenecek birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutlayacak

outlet-center-izmitte-cocuk-bayrami-etkinliklerle-kutlanacak

Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 7 – 11 yaş grubu öğrencileri kapsayan, “Tatil” konulu resim yarışması düzenliyor. Ödüllü resim yarışması için, 7 – 11 yaş grubu öğrencilerin aileleri ile birlikte 23 Nisan Cumartesi günü saat 13.00’de Outlet Center İzmit Yönetim Ofisine gelmeleri gerekiyor.


Resim yarışmasında kullanılacak tüm malzemeler, resim yarışmasına katılacak olan öğrencilere Outlet Center İzmit Yönetimi tarafından ücretsiz olarak verilecek. Jüri Başkanlığını Ressam/Karikatürist Muhammet Şengöz’ün üstlendiği, jüri tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda dereceye girecek öğrencilere çeşitli ödüller verilecek. 7 – 11 yaş grubu öğrencileri ve ailelerini 23 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 13.00’de yapılacak “Tatil” konulu ödüllü resim yarışmasına bekliyoruz.


Outlet Center İzmit, 23 Nisan’da çocuklar için düzenlediği etkinliklerle, bu sene de tüm miniklere ev sahipliği yapacak. Çocuklar, gün boyunca düzenlenecek eğlenceli aktivitelerle keyifli saatler geçirecekler. Tahtabacak, joglor ve palyaçolar, çocukların yüzlerini boyayacak; onlara balon ve Türk Bayrakları dağıtacak. 23 Nisan dolayısıyla; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, yabancı ülkelerden ilimize gelen misafir birçok ülkenin sunacağı çeşitli folklor etkinlikleri de 21 Nisan 2016 Perşembe günü saat 17.00 – 18.30 arasında gerçekleştirilecek.


Ucuzluk Panayırı 1 Mayıs akşamına kadar devam edecek
Süper markalarda kaçırılmayacak panayır fiyatları 36’ncı Geleneksel Ucuzluk Panayırında, Outlet Center İzmit’te. Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla sezonun son fırsatı olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri