Outlet Center İzmit’te Anneler Günü

13 Mayıs 2013 Pazartesi

Outlet Center İzmit’te Anneler Günü bol hediyeli ve eğlenceli etkinliklerle kutlandı

outlet-center-izmitte-anneler-gunu

Marka karmasını yenileyen Outlet Center İzmit, dün (12 Mayıs) gerçekleştirdiği programla anne ve çocukları ağırladı. Outlet Center İzmit bünyesinde, dün gerçekleştirilen Anneler Günü etkinliklerinde anneler hem çocuklarıyla hem de birbirleriyle kıyasıya yarıştı.

Gün boyunca çocuklarıyla birlikte düşürmeden top oynama, düşürmeden hulahop çevirme, tuvalet kâğıdıyla mumya yapma, ip atlama, pişmemiş makarna dizme ve sandalye kapma gibi eğlenceli yarışmalara katılan anneler, Outlet Center İzmit’ten hediye çekleri ve Bernardo gibi mağazalardan da sürpriz hediyeler kazandı.

Grup Nazar şarkılarını misafirler için seslendirdi. Maphoytag halk oyunları ekibi gösteri sergiledi. Annelere karanfiller dağıtıldı. Outlet Center İzmit’te çocuklara yönelik çeşitli animasyon gösterileriyle süren Anneler Günü etkinlikleri, akşam saatlerine kadar devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri