Outlet Center İzmit’te 12 Aralık Mağazacılar Günü

12 Aralık 2016 Pazartesi

Outlet Center İzmit Yönetimi; 12 Aralık 2016’da Mağazacılar Günü’nde merkezde bulunan tüm mağazaların yöneticilerini sabah kahvaltısında ağırladı.

outlet-center-izmitte-12-aralik-magazacilar-gunu

Türkiye’de, Perakende / Mağazacılık sektöründe çalışanların onurlandırılmalarını ve onlara teşekkür edilmesini amaçlayan 12 Aralık Mağazacılar Günü bu yıl 4. kez kutlanıyor.

 

Tüm mağaza yöneticilerinin pozitif enerji ve coşkusunu bir kat daha arttırmak amacıyla; Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu çatısı altındaki derneklerin öncülüğünde 2013 yılında 12 Aralık Mağazacılar Günü adıyla kutlanmaya başladı.

 

Bu kapsamda, Outlet Center İzmit Yönetimi; 12 Aralık 2016 Pazartesi günü sabah saat 09.15’de merkezde bulunan tüm mağazaların yöneticilerini Köfteci Yusuf’ta sabah kahvaltısında ağırladı. Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü K. Osman İllez ve Outlet Center İzmit Merkez Müdürü Cahit Öztürk; merkez bünyesinde çalışan mağazacılara “Gösterdiğiniz özverili çalışmadan ötürü sizlere teşekkür ediyor ve 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü kutluyoruz.” dediler. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri