Outlet Center İzmit “Ucuzluk Panayırı” rekora koşuyor

22 Nisan 2016 Cuma

15 Nisan’da başlayan 36’ncı Geleneksel Outlet Center İzmit Ucuzluk Panayırı, ilk üç gününde satış rekoru kırdı

outlet-center-izmit-ucuzluk-panayiri-rekora-kosuyor

Türkiye’nin ilk outlet merkezi Outlet Center İzmit’te, her yıl tekrarlanarak geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırının 36’ncısı, geçtiğimiz gün başladı. Kocaeli’nin yanı sıra, başta İstanbul olmak üzere, tüm çevre illerden Outlet Center İzmit’in Ucuzluk Panayırı kampanyasına oldukça yoğun bir ilgi gösteriliyor. Müşteriler kampanya süresince markalı ürünleri maliyetinin çok daha altında satın imkânı buluyor. Bu durum cirolara rekor olarak yansıyor.


36. Geleneksel Ucuzluk Panayırı kampanyasının başladığı 15 Nisan 2016 Cuma günü ve takip eden Cumartesi / Pazar günleri yapılan alışveriş, Outlet Center İzmit’in 20 hizmet yılı içerisinde en iyi ciroya sahip ikinci, üçüncü ve dördüncü günü oldu. Ucuzluk Panayırı 01 Mayıs akşamına kadar devam edecek. 01 Mayıs tarihine kadar cirosal anlamda yeni rekorların devam edeceği sanılıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri