Outlet Center İzmit artık fit olacak

13 Ağustos 2014 Çarşamba

Life Express Fitness Club, dünya markası ürünleri, fabrika fiyatlarıyla satışa sunan Outlet Center İzmit’te açılıyor

outlet-center-izmit-artik-fit-olacak

Marka karmasını sürekli olarak yenileyen ve geliştiren Outlet Center İzmit, İstanbul ve çevre illerden gelen müşterilerine, ünlü markaları fabrika satış fiyatlarıyla satın alma imkânı sunmanın yanı sıra, bünyesine yeni katılan Life Express Fitness Clup ile yaklaşık olarak 2 bin 112 metrekarelik alanda sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için spor yapma imkânını da sunuyor.

18 Ağustos günü hizmete açılacak olan Life Express Fitness Club’da; total body, pilates, cardio, spinning, functional training, zumba, fitness gibi grup aktivitelerinin yanı sıra, uzman eğitmenler ile birlikte fitness, reformer, power plate, kick box, squash gibi VIP antrenman dersleri de sunulacak.

Daha önce İstanbul’da; Kartal, Ümraniye ve Ataşehir olmak üzere üç ayrı mekânda hizmet veren Life Express Fitness Club, şimdi de Outlet Center İzmit’te açılıyor. Life Express Fitness Club; dinamik, güncel, eğlenceli aktivite programları ve en son teknoloji ile üretilip tasarlanmış spor aletleri ile konsantrasyonunuzu, kondisyonunuzu, kuvvet ve esnekliğinizi, nihai noktada ise sağlık ve yaşam kalitenizi artırıcı yeni trend bir spor & sağlık merkezi.

Ayrıca Life Spa bünyesinde bulunan; sauna, buhar odası, otantik masaj bakım odaları ile ziyaretçilerini bedensel ve ruhsal açıdan dinlendirip günün stresinden uzaklaştırarak, ayrıcalıklı hissettirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri