Outlet Center İzmit Anneler Günü’nü etkinliklerle kutladı

09 Mayıs 2016 Pazartesi

Anneler Günü, Türkiye’nin ilk outleti Outlet Center İzmit’te birbirinden eğlenceli aktivitelerle kutlandı

outlet-center-izmit-anneler-gununu-etkinliklerle-kutladi

Outlet Center İzmit; her yıl Anneler Günü’nde geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, 8 Mayıs Pazar günü çok renkli ve eğlenceli bir etkinlik programı gerçekleştirdi. Outlet Center İzmit bünyesinde, Anneler Günü gerçekleştirilen etkinliklerinde; anneler, hem çocuklarıyla hem de birbirleriyle kıyasıya yarıştı.


Gün boyunca çocuklarıyla birlikte; balon, ip atlama, tuvalet kâğıdıyla mumya yapma, ve sandalye kapma gibi eğlenceli yarışmalara katılan anneler; Outlet Center İzmit’ten hediye çekleri, Tekzen ve Bernardo mağazalarından da sürpriz hediyeler kazandı. Grup Nazar en güzel şarkılarını misafirler için seslendirdi. Annelere çiçekler dağıtıldı. Çocuklar; kendilerine yönelik palyaço, tahtabacak, jonglor ile çeşitli animasyon gösterileriyle çok eğlendiler. Outlet Center İzmit’te Anneler Günü etkinlikleri, akşam saatlerine kadar devam etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri