Orion’da ışıklar dünya için kapanacak

20 Mart 2014 Perşembe

Orion Alışveriş Merkezi, bu yıl üçüncü kez ‘Dünya Saati’ne destek vermek için ışıklarını bir saat süreyle kapatacak

orionda-isiklar-dunya-icin-kapanacak

Orion Alışveriş Merkezi, ‘Dünya Saati’ne destek verecek. WWF tarafından tüm dünyada düzenlenen ve dünyanın en büyük küresel çevre hareketi olan ‘Dünya Saati’nin amacı, gezegenimizin karşı karşıya olduğu sorunlara dikkat çekmek.

Çevre konularında bugüne kadar pek çok sosyal sorumluluk kampanyasına imza atmış olan Orion, bu yıl üçüncü kez ‘Dünya Saati’ne destek veriyor. 29 Mart Cumartesi akşamı 20.30 - 21.30 saatleri arasında dış alandaki ışıklarını kapatarak bir farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Kampanya, geçtiğimiz senelerde 60 bin bireysel, 400'ün üzerinde kurumsal katılımla büyük yankı uyandırdı. Ve Orion’da bu hareketin parçası olarak üzerine düşeni yaptı.

Bu yıl "Dünyaya olan sevgini göstermeye var mısın?" sloganıyla herkes dünya için bir iyilik yapmaya çağırılıyor. Katılmak için dunyasaati.org'a girip, "Varım" butonuna tıklayarak bu küresel hareketin bir parçası olabiliyorsunuz. Sitede ayrıca, bireysel olarak çevre için, dünya için ışık kapatmanın ötesinde neler yapılabileceğinin ve görevlerin de anlatıldığı bir bölüm var.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri