Orion’da bayram eğlencesi başladı

20 Nisan 2017 Perşembe

Orion, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamaya erken başladı

orionda-bayram-eglencesi-basladi

Orion’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlediği etkinlikler 14 Nisan Cuma günü başladı. 10 gün boyunca düzenlenecek aktivitelerle çocuklar hem yarışacak hem de kazanacak. Tüm çocuklara ücretsiz olan aktivitelere katılmak için Orion ziyaretçilerinin Orioncard’larını göstermeleri yeterli olacak.

 

Geçtiğimiz yarıyıl tatilinde ilki gerçekleştirilen “Slot Car Yarış Etkinliği” tekrar Orion’da olacak. 14 Nisan tarihinde Orion’un alt katındaki etkinlik alanında başlayan ve 14.00-20.00 saatlerinde gerçekleşen slot car yarışı 23 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek. Yarışmacıların güçleriyle hareket eden araçlarda, sisteme bağlı bir bisiklete binen yarışmacı, pedalları çevirmeye başladığında pist üzerindeki arabası hareket ediyor. Yarışmacı ne kadar hızlı pedal çevirse araba da o kadar hızlı hareket ediyor.

 

Orion’daki bayram etkinliklerinin bir diğeri de 19-21 Nisan tarihleri arasında olacak olan kostümlü fotoğraf çekimi. Çocuklar hayallerindeki mesleğin kostümünü giyerek sanal fotoğraf stüdyosunda fotoğraf çektirecekler. Katılım için hiçbir alışveriş şartının olmadığı fotoğraf çekimine, tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecekler. Sanal stüdyoda çekilen fotoğraflar Orion tarafından çocuklara hediye edilecek.

 

Çocukların sevdikleri sosis balon ve yüz boyama aktivitesi de 22-23 Nisan günlerinde çocuklar için Orion’da olacak. Küçük ziyaretçilerin günlerini renkli geçirmelerini sağlayacak etkinlik, Orion’un farklı alanlarında yapılacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri