Orioncard kullandı, otomobil kazandı

06 Mayıs 2013 Pazartesi

Orioncard’ını kullanarak Orion AVM’de düzenlenen Mini One kampanyasına katılan bir kişi son model bir Mini One kazandı. Geçtiğimiz günlerde saat 13.00’te Orion AVM’de yapılan çekilişte, Çorlu’dan Nilgün Arın asil talihli olarak Orion’un hediye otomobilini alabilecek

orioncard-kullandi-otomobil-kazandi

Orion AVM’de 1 Şubat’ta başlayan ve 30 Nisan’da sona eren otomobil çekilişi kampanyası sonuçlandı. Orioncard üyesi mağazalardan alışveriş yaparak kampanyaya katılan bir şanslı Orion müşterisi son model Mini One otomobili almaya hak kazandı.

3 Mayıs Cuma günü Orion etkinlik alanında, noterin ve izleyen misafirlerin huzurunda yapılan çekilişte Çorlu’dan Nilgün Arın asil talihli oldu. Nilgün Arın’ın Mini One’ın sahibi olması için 24 Mayıs’a kadar resmi başvuru işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

Asil talihlinin belirtilen süre içerisinde başvuru işlemlerini tamamlamaması durumunda Mini One'ın sahibi olma hakkı yedek talihliye geçecek. Milli Piyango kuralları uyarınca yapılan çekilişte yedek talihli olarak belirlenen Orion müşterisi ise Habibe Güler.

Çekiliş sonuçları resmi olarak Radikal Gazetesi’nin 9 Mayıs tarihli Türkiye baskısında da ilan edilecek. Çekilişin hemen ardından Orion’un facebook sayfası ve twitter hesabından da talihlilerin isimleri ilan edildi. Çekilişle ilgili her türlü soru için vatandaşlar 0.212.212 40 30 numaralı telefondan, çekilişi düzenleyen U2 Tanıtım’ı arayarak bilgi alabilirler. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri