Orion ramazanda 11’de açılacak

31 Mayıs 2016 Salı

Orion her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazanı özel programlarla karşılayacak. Çocuklara ve yetişkinlere yönelik farklı etkinliklerin yapılacağı Orion’da açılış-kapanış saatleri ramazan için değişecek

orion-ramazanda-11de-acilacak

 

Çalışma saatlerinin 11:00-23:00 olacağı uygulama 6 Haziran Pazartesi günü başlayacak. Ramazan dolayısıyla Orion’da, geçen sene olduğu gibi bu sene de açılış ve kapanış saatlerinde değişikliğe gidilecek. Sadece ramazan ayını kapsayacak uygulama ile iftardan sonra da ziyaretçilere alışverişleri için geniş vakit yaratılması hedefleniyor.

Bu doğrultuda Ramazan boyunca Orion’un açılış saati 11:00, kapanış saati 23:00 olacak. Uygulama 6 Haziran Pazartesi günü başlayacak. 6-30 Haziran süresince Orion saat 11:00’de açılacak ve 23:00’e kadar hizmet verecek.
İftar vaktinin geç saatlerde olması ve iftar sonrası da alışveriş yapmak isteyen müşterilerin zaman sıkıntısı yaşamaması için ramazan ayı boyunca 11:00-23:00 saatleri arasında hizmet verecek olan Orion AVM, bayram öncesindeki son dört gün ise gece yarısına kadar açık olacak. Bayram alışverişleri dolayısıyla yoğunluk yaşanması nedeniyle 1-4 Temmuz süresince Orion 00:00’da kapanacak.

3 firma uygulamanın dışında
Ramazan’da uygulanacak bu saatler Orion mağazalarının tamamını kapsarken sadece üç firma normal saatlerinde açılmaya devam edecek. Denizbank saat 09:00’da müşteri kabul etmeye başlarken, Migros ve Cinemarine Sinemaları yine saat 10:00’da açılacaklar. Bu üç firmanın müşterilerinin Orion’a girişleri için güvenlik personeli yardımcı olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri