Orion, ramazan boyunca 11.00’de açılacak

18 Haziran 2015 Perşembe

Ramazan dolayısıyla Orion’da ilk defa açılış ve kapanış saatleri değişecek. Sadece Ramazan ayını kapsayacak uygulama ile iftardan sonra da ziyaretçilere alışverişleri için geniş vakit yaratılması hedefleniyor

orion-ramazan-boyunca-1100de-acilacak

İftar vaktinin geç saatlerde olması ve iftar sonrası da alışveriş yapmak isteyen müşterilerin zaman sıkıntısı yaşamaması için ramazan ayı boyunca 11.00-23.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Orion AVM, bayram öncesindeki son üç gün ise gece yarısına kadar açık olacak. Bayram alışverişleri dolayısıyla yoğunluk yaşanması nedeniyle 14, 15 ve 16 Temmuz gecesi Orion 00.00’da kapanacak.

Ramazan’da uygulanacak bu saatler Orion mağazalarının tamamını kapsarken sadece üç firma normal saatlerinde açılmaya devam edecek. Denizbank saat 09.00’da müşteri kabul etmeye başlarken, Migros ve Cinemarine Sinemaları yine saat 10.00’da açılacak. Bu üç firmanın müşterilerinin Orion’a girişleri için güvenlik personeli yardımcı olacak.

Ramazan’da fasıl Orion’da
Orion’daki ramazan etkinlikleri 24 Haziran Çarşamba günü fasıl dinletisiyle başlıyor. Kel Orhan ve ekibinin muhteşem fasıl programı, iftar öncesinde ziyaretçilere hoş bir müzik ziyafeti sunacak. Fasıl programının yanı sıra çocuk etkinlikleri ve ebru atölyesi de Ramazan ayı içerisinde Orion’da gerçekleşecek.

Çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftada iki gün Orion’da fasıl dinletileri düzenlenecek. İftarını bekleyen ziyaretçilerin daha keyifli vakit geçirmesi için planlanan program saat 20.35’de başlayacak. Çorlu’nun sevilen yerel sanatçılarından Kel Orhan ve ekibinin sunacağı fasıl programı, Orion üst kat restoran bölümünde gerçekleşecek.

Zelflerin sihirli dünyasına gidiyoruz
Ramazan’da çocuklar da unutulmuyor ve küçük misafirlerimiz çok farklı, büyülü bir dünyaya davet ediliyor. Uzun renkli saçlarıyla her biri ayrı karakter ve özel güçlere sahip olan birbirinden sevimli Zelfler, 4 ve 5 Haziran’da çocuklarla Orion’da buluşuyor. Etkinlik alanımızda düzenlenecek aktivitede her çocuk kendi Zelf maskesini, Zelf saçlarını ve sihirli çubuğunu tasarlayabilecek. Kendi Zelf karakterini yaratarak eğlenceli saatler geçirecek çocuklara, yaptıkları maske ve sihirli çubuğu da hediye edilecek. Tüm çocukların ücretsiz katılabileceği Zelf etkinliği 4,5, 11 ve 12 Temmuz günlerinde 14.00-18.00 saatleri arasında düzenlenecek.

Orion’un Ramazan etkinliklerinden bir diğeri de ebru atölyesi olacak. 6-10 Temmuz süresince, 15.00-18.00 saatleri arasında yapılacak atölyelere yine dileyen tüm misafirlerimiz katılabilecek. Beş gün sürecek atölye etkinliğine bir de ebru sergisi eşlik edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri