Orion çevre sorunlarına dikkat çekti

26 Mart 2013 Salı

Orion AVM, geçtiğimiz yıl olduğu gibi ‘Dünya Saati’ne destek vererek 23 Mart Cumartesi akşamı ışıklarını bir saat süreyle kapattı. WWF tarafından tüm dünya çapında düzenlenen bu organizasyonun amacı, ışıkları kapatarak küresel iklim değişikliğiyle mücadeleye dikkat çekmek

orion-cevre-sorunlarina-dikkat-cekti

Çevre konularında bugüne kadar pek çok sosyal sorumluluk kampanyasına imza atmış olan Orion, bu yıl ikinci kez Dünya Saati’ne destek verdi. İklim değişikliğinin tehlikelerine dikkat çekmek amacıyla geçtiğimiz günlerde 20.30-21.30 saatleri arasında ışıklarını kapattı.

Işık kapatma eylemi öncesindeki 4 gün boyunca Orion’daki dijital ekranlarda, Dünya Saati ve iklim değişikliğini önlemekle ilgili bilgilendirici yayınlar yapıldı. Yayınlarda, iklim değişikliğini önlemeye yönelik bireysel olarak alınabilecek önlemler vurgulandı.

Dünya Saati’ni ifade eden 20.30’da ışıklar kapandığında güzel bir tesadüf de yaşandı. Parlak ışıkların sönmesiyle yıldızlar daha belirgin şekilde görülebilir hale geldiler. Orion’un önünde durulup bakıldığında ise Orion’un tam üzerinde, Orion’a adını veren takımyıldız görülüyordu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri