Orion 24.00’e kadar açık

16 Ağustos 2012 Perşembe

İftar vaktinin geç saatlerde olması ve iftar sonrası da alışveriş yapmak isteyen ziyaretçilerin zaman sıkıntısı yaşamaması için Orion çalışma saatlerini tekrar uzatıyor

orion-2400e-kadar-acik

Bayram yaklaştıkça yoğunluğun artması dolayısıyla Orion, kapanış saatini 24.00’e aldı. Bayramdan önceki son üç gün boyunca (16, 17 ve 18 Ağustos) Orion gece yarısına kadar hizmet verecek. Orion’daki ramazan etkinlikleri de yarına kadar devam edecek. Saat 15.00’te Orion alt katındaki etkinlik alanında düzenlenen aktivitelere tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabiliyor. Ebru yapımı, ebrudan kitap ayracı yapımı, kukla yapımı ve çocuklara yönelik kukla tiyatrosu, yarına kadar sürecek olan etkinlikler.

Yemek katında düzenlenen canlı fasıl programı da son kez yarın akşam Orion müşterileriyle olacak. Usta sazendelerin canlı performans sergiledikleri fasılın son programında, iftar keyfini siz de Orion’da yaşayabilirsiniz. Ayrıca iftarda meyve ikramı uygulaması da yine yarına kadar devam edecek. İftarını Orion restoranlarında yapanlara, Orion tarafından ücretsiz olarak mevsim meyvelerinden oluşan ikramlarda bulunuluyor.

Aracınızı Orion Vale park etsin, siz zaman kaybetmeyin
Bayram öncesi günlerde ve bayramda otoparklarda hiç yer kalmaması artık Orion müşterileri için sorun olmaktan çıkıyor. Özellikle yoğunluk yaşanan günlerde, Orion’a gidenler vale hizmetinden faydalanıyor. Haftanın her günü saat 14.00’te başlayan vale hizmeti, gece Orion kapanana kadar sürüyor. Orion’un ön girişinde bulunan Orion Vale görevlilerine otomobilini teslim edenler, çıkışta da araçlarını yine ön kapıdan alabiliyorlar. Böylece park için uğraşmak ve zaman kaybetmek zorunda kalmıyorlar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri