Üzgünüm Leyla kahkahaya boğuyor

Göksel Kortay’ın yönettiği, Deniz Akkaya, Murat Şenol, Başak Daşman, Murat İlgar, Mana Uygur, Nazlı Senem Ünal ve Özgür Hacıer’in rollerini paylaştığı ‘Üzgünüm Leyla’ oyunu Zorlu Center PSM Drama sahnesinde

Eklenme Tarihi : 10 Ocak 2014 Cuma
uzgunum-leyla-kahkahaya-boguyor

1 milyon liralık bir hayat sigortası için en fazla ne yapardınız? Mesela ölmemiş kocanızı ölmüş gibi göstererek sigorta şirketini dolandırmaya kalkar mıydınız? Ve üstelik bu duruma rüşvet teklif edip aile avukatınızı da dâhil ettiğinizi düşünün, herkes kocanızı öldü zannediyor. O kadar ki kocanızın sekreteri öldüğünü zannettiği için kocanızla ilişkisini itiraf ediyor. Ve bu oyun hepten çıkılmaz bir hal alıyor. ‘Üzgünüm Leyla’ işte tam da bu nokta da başlıyor.

Göksel Kortay’ın yönettiği, Deniz Akkaya, Murat Şenol, Başak Daşman, Murat İlgar, Mana Uygur, Nazlı Senem Ünal ve Özgür Hacıer’in rollerini paylaştığı keyifli bir fars örneği olan bu oyuna Banu Noyan Organizasyonuyla ‘ne güldük yahu’ demek isteyen tüm tiyatro severleri bekliyoruz. Oyun, bugün (10 Ocak) saat 21.00’da Zorlu Center PSM Drama Sahnesinde tiyatro severlerle buluşuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive