Teknoloji devleri İstanbul’da buluşacak

Dijital teknoloji ve telekom sektör liderlerini aynı çatı altında toplayan Webit Kongresi, 1-2 Ekim 2014 tarihleri arasında 110 ülkeden 10 binin üzerinde katılımcıyla Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek

Eklenme Tarihi : 15 Ağustos 2014 Cuma
teknoloji-devleri-istanbulda-bulusacak

Avrupa, Asya ve Afrika’dan 10 binin üzerinde katılımcının dijital teknoloji ve telekom sektörünü konuşacağı Webit Kongresi 1-2 Ekim 2014 tarihlerinde tüm dikkatleri İstanbul’a çekecek. Kongre katılımcılarının yüzde 57’si CEO ve dengi yöneticilerden oluşuyor. 200’den fazla yönetici, dijital market yenilikleri ve teknoloji olmak üzere 2 önemli konuyu ele alacak.

Dünyanın en yenilikçi firmalarıyla birlikte bölgesel teknoloji devleri olan Apple, Paypal, Google, Facebook, Yahoo, Ünileveristripe, Seamaless, Ubuntu, Coursera, Nissan, Amazon,IBM,Yandex, Qualcomm, Cisco, Akamai kongreye CEOs,CTOs ve CIOs düzeyinde katılım gösterecek.

Organizasyonu; Venture Beat,Forbesithe Economist,Wall Street Journal,Tech Crunch,Tech.Eu, Mashable,Wirediguardian,CNN,ETC gibi dünyanın önde gelen basın kuruluşlarından 300 den fazla gazeteci de yerinden takip edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive