Sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri podyuma çıktı

Danimarkalı Hummel markası, Dünya’da 92’nci yılını kutlarken, 2010 yılında Türkiye pazarına giriş yaptı. Akbulut Tekstil’in profesyonel bakışı ve girişimleriyle 5 yıl gibi kısa bir sürede Dünyadaki en güçlü Hummel ülkesi haline geldi. Hummel Türkiye’deki sportif life style boşluğunu doldurarak ve sokak modasın da alışa gelmiş renklerin dışına çıkarak gençler için bir ikonik marka haline geldi

Eklenme Tarihi : 18 Ocak 2016 Pazartesi
sanat-ve-spor-dunyasinin-unlu-isimleri-podyuma-cikti

“Change the world through sport” (Dünyayı sporla değiştir) sloganıyla, spor dünyasına farklı branşlarda sponsor olarak da destek veren Hummel, ülkemiz televizyonlarında birçok tv shovu ve dizi filmlerinin kıyafet sponsoru oldu ve işte başarıyla giden bu çalışmalar, bugün güzel bir iş birliği sonucu olarak PN 21 by Hummel’ın doğuşuna neden oldu. 

 

Spor ve televizyon dünyasının renkli ve sevilen ismi Pascal Nomua’nın giydiği her şeyin takipçileri tarafından ilgi görmesi ve dünyanın neredeyse her köşesini gezen Pascal’ın modayı takip ederek, çevresinde bir moda ikonu olarak tanımlanması vitrinlere taşınacak bir koleksiyonu oluşturdu.


Defile süresince lansman fotoğrafları başarılı fotoğraf sanatçısı Koray Kasap tarafından çekildi ve PN 21’in koleksiyon hazırlıkları tamamlandı. Banu Noyan’ın koreografisini hazırladığı defilede, Nouma’ya destek vermek için spor ve sanat dünyasının sevilen isimleri;  ünlü sunucu Burcu Esmersoy, futbolcular Ahmet Dursun ve İbrahim Yattara, şarkıcı Keremcem, Anıl İlter, Melih Gümüşbıçak, Önder Açıkbaş, Kadir Çöpdemir ve Manga Grubu’nun solisti Ferman Akgül podyuma çıktı.


Defile sonunda Burcu Esmersoy’la izleyenlerin karşısına çıkan Pascal Nouma’nın heyecanı görülmeye değerdi. Nouma, ‘çok heyecanlı olduğunu zaten çok yakından takip ettiği modayı şimdi daha farklı gözle ve işim olarak görüyorum’ diyerek yanında olan tüm dostlarına teşekkür etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive