Özge Ulusoy Winx Perisi oldu

Dünya çocukları tarafından ilgiyle takip edilen çizgi film Winx Club’ın Vakko Esmod ile birlikte gerçekleştirdiği defilede Özge Ulusoy Winx Perisi Flora olarak podyuma çıktı

Eklenme Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
ozge-ulusoy-winx-perisi-oldu

Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Winx Club defilesinde ünlü manken Özge Ulusoy Winx Perisi Flora olarak podyuma çıktı. Kanat takan ünlü mankeni en çok çocuklar ilgi ile takip etti.

Çok fazla çocuk hayranı olduğunu belirten Ulusoy, “Çocukları çok seviyorum. Doğru zamanda, doğru kişi ile çocuk yapmak istiyorum. Ama bu yoğun tempoda çok zor... Çocuk yaparsam, kariyerime ara vermem gerekiyor. Ailem ve çocuğumla vakit geçirmek isterim” dedi.

Akkaya: Çocukken en çok Heidi’yi izlerdim
Defilenin organizasyonunu Banu Noyan Event Office, sunuculuğunu ise Deniz Akkaya gerçekleştirdi. Akkaya, “Kızımla çizgi film izlemeyi çok seviyorum. Bu konuda çok seçiciyiz. İçeriği düzgün, şiddet içermeyen, kötü mesaj vermeyen çizgi filmleri izliyoruz. Ben çocukken en çok Heidi’yi izlerdim” dedi.
Kısa süre önce köpeği kaybolan Akkaya,“Bu konuda çok üzülüyorum. Bütün aramalarımıza rağmen yaramaz köpeğimizi bulamadık, umarım birileri sahiplenmiştir” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive