Neomarin Zahide Yetiş ve Cihan Aksoy’u ağırladı

Televizyonların sevilen sunucusu Zahide Yetiş ve Prof. Dr. Cihan Aksoy, önceki gün Pendik’in en büyük alışveriş merkezi Neomarin’de sevenleriyle bir araya geldi

Eklenme Tarihi : 10 Aralık 2014 Çarşamba
neomarin-zahide-yetis-ve-cihan-aksoyu-agirladi

Banu Noyan Event tarafından gerçekleştirilen organizasyon da sağlıklı yaşam, vücudumuzda doğru duruş teknikleri  ve hayata dair pek çok konu konuşuldu.


Vatandaşlar, ikiliyi görebilmek için sabahın erken saatlerin de Pendik Neomarin Alışveriş Merkezi’nde beklemeye başladı ve uzun kuyruklar oluşturdu.

Kendilerini dinlemeye gelen vatandaşların sorularını tek tek yanıtlayan Yetiş ve Prof. Dr. Aksoy, saatlerce dert dinledi, çözüm önerilerin de bulundu.

7'den 70'e yüzlerce kişinin katıldığı söyleşide görme engelli bir vatandaş da yer aldı. Sağlık konusunda yardım isteyen vatandaşların telefon numaralarını tek tek alan Zahide Yetiş, yardım sözü verdi. Vatandaşlar, Prof. Cihan Aksoy'a çok güvendiklerinin belirtti. 'Elimden gelse hepinizi dinlemek isterim' diyen Prof. Aksoy, gelen soruları tek tek yanıtladı. İkili en yakın zamanda Pendik Neomarin'e tekrar geleceklerine söz verdi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive