İstanbul festival için gün sayıyor

Bu yıl 6–28 Haziran günlerinde düzenlenecek olan ve İstanbul’u tüm yönleriyle cazibe merkezi haline dönüştürecek İstanbul Shopping Fest (İSF), 23 gün sürecek etkinliklerine 5 Haziran Cuma akşamı Ortaköy Meydanı’nda başlıyor

Eklenme Tarihi : 02 Haziran 2015 Salı
istanbul-festival-icin-gun-sayiyor

Bu yıl 5’incisi düzenlenen ve eğlenceyle alışverişi bir arada sunacak olan İstanbul Shopping Fest, etkinliklerine Boğaz manzarası eşliğinde saat 14.00’ten itibaren Ortaköy Meydanı’nda gerçekleştireceği açılış partisiyle başlayacak.

DJ Parti eşliğinde müziğin tadını çıkaracak ziyaretçiler ayrıca Türkiye’nin popüler radyo DJ’lerinden Geveze ve yetenekli orkestrası “Fazla Mesai” ile de bir araya gelecek. Ziyaretçiler, Fazla Mesai’nin vereceği konserle coşarken, Geveze’nin “Kutu Kutu” oyunu ile birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak.

Gecenin en görkemli anı olan havai fişek, su ve ışık gösterileri ise gecenin unutulmaz saatleri olarak zihinlere kaydedilecek.

Festivalin her günü ayrı bir indirim var
İstanbul Shopping Fest’in heyecanla beklenen indirim günleri bu yıl da var.  Bu heyecan 12 Haziran’da Mall Of İstanbul’da gerçekleşecek “Efsane İndirim” günü ile başlayacak ve “Konsept İndirim Günleri”  ile devam edecek. Ajandalara kaydedilmesi gereken tarihler şöyle: 13 Haziran Kozmetik Günü, 14 Haziran Çocuk ve Eğlence günü, 15 Haziran Lezzet Günü, 20 Haziran Evini Güzelleştir günü, 21 Haziran Teknoloji Günü, 27 Haziran Jean Günü, 28 Haziran Ayakkabı Çanta Günü.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive