İnsanlığın gerçek dostları seçildi

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “14’üncü İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri” Cemal Reşit Rey Kongre Merkezi’nde gerçekleşen bir törenle sahiplerini buldu

Eklenme Tarihi : 24 Mayıs 2013 Cuma
insanligin-gercek-dostlari-secildi

Türkiye Sigarayla Savaş Deneği Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın’ın konuşmalarıyla başlayan organizasyonun sunumları Deniz Akkaya tarafından yapıldı. Ceynur veZeliha Sunal’ın şarkılarıyla renklenen gecede, İstanbul Aydın Üniversitesi Bil Meslek Yüksekokulu Moda Tasarım Programı tarafından hazırlanan 1453 İstanbul Kapalıçarşı Defilesi sunuldu. Banu Noyan’ın koreografisini yaptığı defilede Tuğba Özay, Şenay Akay, Hasan Yalnızoğlu’nun da aralarında bulunduğu dev manken kadrosu podyuma çıktı.

Artık podyuma çıkmayan ancak Türkiye Sigarayla Savaş Derneği üyelerinden olan manken Tuğba Özay, derneğe verdiği desteği ve sigarayla savaşanların temsilcisi olarak podyumda sultan kıyafetiyle boy gösterdi. Ayakta alkışlanan Özay’a, finalde hünkâr kostümüyle Hasan Yalnızoğlu eşlik etti.

Gecede ödül alan isimler ise İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu adına İstanbul Vali Yardımcısı ve İstanbul Valiliği Tütün Kurulu Başkanı Ahmet Deniz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş adına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Erman Tunçer, Fox TV Çalar Saat programını hazırlayan ve sunan Fatih Portakal, CEFIC Türkiye’nin Başkanı Anthony Khoi adına CEFIC Türkiye CFO’su Yağmur Yaşar, bale sanatçısı Tan Sağtürk, Avcılar Kaymakamı Savaş Tuncer ve Sanatçı Ferhat Göçer oldu.

Dernek, bu sene Yükseköğretim Kurulu işbirliği ile Türkiye’deki tüm üniversiteler arasında “Sigaranın Zararları” konulu Müzikli Komedi Oyun Yazma Yarışması düzenledi. Yüzlerce eserin değerlendirildiği yarışmanın birincisi olan 9 Eylül Üniversitesi Master öğrencisi Hüseyin Aytuğ Çelik, ödülünü İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörü ve Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Denetleme Kurulu Başkanı Yadigâr İzmirli ve İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Birkiye’nin elinden aldı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive